YeniCanliTV - Eğlenceli Vakitler Dileriz.

Esra Erol ile İzdivaç

Esra Erol'la İzdivaç, 2007-2009 arasında Star TV'de hafta içi her gün ve pazar akşamları "Pazar Özel" adı altıda yayınlanmış televizyon programı. Programın asıl format adı 12 Corazones'dur. Esra Erol tarafından iki sezon boyunca sunulan program, problemler yüzünden Esra Erol'un kanaldan ayrılmasıyla son bulmuştur. Daha Sonra ATV Ekranlarına Geçen Esra Erol Burada Kariyerinin Zirvesine Çıkmıştır.

Program işleyişi 

Programa katılıp adaylarını arayan kişilerin talipleri telefon ve kısa mesaj yolu ile belirlenmektedir. Sonrasında tüm talipliler tek tek programın "Tanışma" kuşağında stüdyoya gelirler ve genellikle program şu şekilde devam etmektedir. Adayını arayan kişi talibine bazı kişisel tercihleri hakkında sorular yöneltir. Stüdyoda bulunan bir astrolog burçlarının uyumu hakında bilgi verir ve kişisel yorumunu yapar. Daha sonra iki kişi arasında bulunan paravan açılır ve kişilerin birbirlerini daha yakından tanımaları sağlanır. Devamında birbirlerine yine bir takım merak ettikleri soruları sorarlar. Talibini arayan kişi talibi hakkında yorumlarını yapar ve tanışmak isteyip istemediği hakkında bilgi verir. Eğer tanışmak istediğini söylerse kendilerine birkaç gün süre verilir, son kararları hakkında bilgi almak için tekrar stüdyoya davet edilirler ve kararlarını açıklarlar. Eğer ki bu şekilde değil de kişi arkadaş olmak istemezse kişinin talibine başka taliplerini aramak isteyip istemediği sorulur. Kabul ederse yukarıda yapılan şekilde programın işleyişi sağlanır; fakat kabul etmez ise kişinin program ile ilişkisi kesilir.
Bu formatın haricinde programa ünlü konuklar da alınmaktadır. Ayrıca program Homofobik öğeler de içermektedir! 
Copyright : 2011 - 2013
UYARI !
Web Sitemiz embed Teknolojisi kullanarak Bir çok Tv Kanalının Canlı Yayınlarını sizlere Ulaştırmaktadır.Sitemizde Google Adsense Reklamları Kullanılmakta olup kesinlikle Şifreli kanal veya Uydu Yayınlarını ücretsiz izletme yapılmamaktadır.
Canlı Tv içerikleri sitemize Yayınları ve tüm hakları tv kanallarına aittir.